01 Sektör Tecrübesi

Disa grup uzman ekibi ve büyük sektör tecrübesi ile sizleri en doğru çözüme ulaştıracaktır. Tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimizle sizlerin yanında olmaktan gurur duyuyoruz.

02 Lojistik Altyapı

Disa grup gelişmiş ve modern lojistik altyapısı ile yurtiçi ve yurtdışına istemiş olduğunuz tüm ürünleri ulaştırmaktadır. Geniş ağımız sayesinde ülkemizin tüm noktalarına ürün satmaktayız.

03 Profesyonel Ekip

Uzman ekibimiz sayesinde istemiş olduğunuz ürün ve projelerde sizlere en uygun çözümleri sunuyoruz. Yılların verdiği birikim ve teknolojik altyapımız sayesinde de güncel kalmaya devam ediyoruz.

Disa Grup Hakkında

Disa Grup Tıbbi Malzemeleri Türkiye'nin medikal ürünleri ihtiyacına karşılık verebilmek adına 2011 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yenilikçi, dinamik ve hizmet odaklı yaklaşımıyla kısa sürede pazardaki yerini almıştır. Disa Grup Tıbbi Malzemeleri 2012 yılından itibaren üretim alanını gelişleterek sağlık sektöründeki ilerleyişine devam etmektedir. Disa Grup Tıbbi Malzemeleri, bugün Türkiye'nin dört bir yanına Sterilizasyon, Dezenfektan, Cerrahi Aletler, Cihaz Tamir ve Bakımları ve Genel Sarf Malzemelerini yaygın servis ve satış ağıyla hizmet vermekte ve adını duyurmaktadır. Ürün kalitesi ve standartları TS EN ISO9001:2008, EN ISO11140-1 ve TS EN ISO13485:2003 kalite belgeleri alınarak onaylanmıştır.

Disa Grup Hakkında Disa Grup Hakkında

E-Bülten

Bizden ve ürünlerimizden haberdar olmak için kaydolun.

TALEP FORMU

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.